вівторок, 27 вересня 2016 р.

Priority line

Придбав я одного разу планшетик на Gearbest. Оскільки робив це з телефону і в терміновому поядку (закінчувалась акція) то пршло все якось сумбурно і без особливих роздумів.  На обраний спосіб доставки я й уваги не звернув а просто вибрав найшвидший безкоштовний. Коли вже, після покупки, я почав гуглити що ж таке Priority line Ukraine,  зрозумів що ніхто не знає що це за фірма.
В паніці вибираю відмінити замовлення для заміни на стандартний чайна пост, а у відповідь приходить трек номер і фотографія запакованого планшета. Ну думаю попав. Розглянувши детальніше трек код  LM00000000003040NPI і фотографію посилки, я здивувався, ще більше. На фотці була накладна Нової Пошти з посиланням http://tracking.novaposhta.international/

Першим ділом я подумав що це Фотошоп від китайських аферистів. У відділенні Нової пошти теж нічого  не могли мені толкового сказати. 

В день коли моя покупка прийшла, мене цікавило одне -  скільки ж з мене здеруть за доставку (доречі прийшло за 2 тижні і під самі двері кур'єром).  Як вияснилося,  китайці вже за все заплатили і я не плавив ні копійки. Тобто якщо у вас  є можливість достсвки priority line, не вагайтесь ні хвилини і погоджуйтесь того що це явно надійніше чим  інші служби доставки.

Немає коментарів:

Дописати коментар