вівторок, 12 січня 2016 р.

Gogira огляд творчості

Давненько я не слухав нічого свіжого (свіжого для моїх вух) з  тяжкої музики. Оберштурмбанфюрер  гер Кляйн закинув пару кліпів группи gojira.

На перший погляд і прослуховування- таке шось незрозуміле і досить прохідне, але після перегляду кліпу з лайвового виступу на пісню The art if dying 
мене не те що б зацепило, але трохи зацікавило оригінальною не попсовою мелодикою. Скачавши дискографію прослуховування почав з останнього альбому 2012 року L'enfants sauvage.
Досить одноманітно,  багато зайвої трешні і є пісні без яких альбом міг би й обійтись.Загальне враження на 4. Пісні на які варто звернути увагу це:
Born in winter, Explosia, The gift of guilt, L'enfants sauvage, Liquid Fire, Mouth of Kala.
Альбом 2008 року The way of all flesh - інше діло, він  значно різноманітніший. Наповнений фішками та нестандартним звуковими ходами. Апогей творчості групи gojira як на мене це мега жирний трек The art if dying, щоб написати щось краще треба або переходити на тяжчу наркоту або ставати на облік в дурдом.  В цьому альбомі також є слабенькі пісні, але що мені заважає  просто переключити трек?
Підсумовуючи хочу сказати що в 2008 році пригадуючи свої музичні вподобання я би навряд чи звернув увагу на цю группу. Всьому свій час.

1 коментар:

  1. Главне шо нема соляків. У них є свій стіль, який відрізняє їх серед тисяч інших метал-груп. Вони мені похожі до статік-ікс, у них є свій саунд. І вони не ідуть по путі "опєтушенія" як це зробили Вейл оф Мая. Оце щас прослуховував і їх, то ці начали вить в новом альбомі, пєтушня паршива, а ці французи дальше свою мужицку лінію гнуть. В 2016 році обіщяли кстаті новий альбом, весной чи літом. Ждьом!

    ВідповістиВидалити